وبینار بین المللی کلیات، تشخیص، درمان و مراقبت های نوین آنوریسم و SAH

۱۹ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۱ کد : ۱۷۲۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۴
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، وبیناربین المللی "کلیات، تشخیص، درمان و مراقبت های نوین آنوریسم و SAH" را ۱۷مهرماه جاری برگزار می کند.

مدیریت آموزش مداوم معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در نظر دارد وبینار بین المللی با موضوع "کلیات، تشخیص، درمان و مراقبت های نوین آنوریسم و SAH" با امتیاز آموزش مداوم ویژه گروه های هدف را در روز شنبه ۱۷ مهرماه سال جاری از ساعت ۹ لغایت ۱۲ به صورت آنلاین برگزار نماید.

لازم به ذکر است:این وبینار آمورش با حضور دکتر محسن نوری (متخصص جراحی مغز و اعصاب،فلوشیپ نورواینترونشن و جراحی عروق مغزی از دانشگاه نورث ویل آمریکا)، دکتر محمدعلی دیانی (متخصص رادیولوژی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد) و دکتر میثم عدیمی (متخصص جراح دیسک و ستون فقرات و استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد) برگزار می شود.

از این رو علاقه مندان  و مشمولین آموزش مداوم برنامه فوق جهت شرکت در وبینار می توانند از صبح روز دوشنبه 12 مهرماه جاری در سامانه آموزش مداوم مربوطه ثبت نام و تا ۴۸ ساعت پس از برگزاری وبینار در آزمون مرتبط شرکت نمایند و در صورت کسب حد نصاب نمره، امتیاز آموزش مداوم برای ایشان درج می شود.

لینک جهت شرکت در این وبینار به آدرس ذیل می باشد:

webinar.skums.ac.ir/b/rah-۴qa-yap 

سین برنامه و راهنمای دانلود نرم افزار و راهنمای ورود به کلاس آنلاین 1- 2- 3 -4